Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wola Łokotowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

98 000 zł1 067 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje Państwu kilkanaście działek w uroczym miejscu w okolicy Koluszek. lokalizacja to Wola Łokotowa Działki są położone w sąsiedztwie rezerwatu rzeki rawka Kilka działek jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Długa

Borowa(Wola Łokotowa + 19 km)

199 000 zł1 583 m² 125,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia z kompleksu 5 działek - o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł480 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w Wiśniowej Górze pod Łodzią Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku, o powierzchni całkowitej ok. 480 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Borowiecka

Gałków Mały(Wola Łokotowa + 18 km)

2 559 980 zł453,10 m² 5 649,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Rezydencja Pałacowa pod Łodzią Wyjątkowa posiadłość o ponadczasowym charakterze dla osób wymagających, ceniących przestrzeń, prywatność i wyjątkowy styl życia. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł67 765 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka rolna W okolicach koluszek oferta jest wyjątkowa = prawie 7 ha lokalizacja : Stamirowice k Koluszek : działki o numerach ewidencyjnych : 253 ; 485 ; 254 ; 484/1.

Szczegóły ogłoszenia

340 300 zł1 000 m² 340,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka 1000m z mpzp pod budowę Domu przy Rezerwacie Przyrody Gałków obok Andrespola Janówka W pełni ogrodzona Działka znajduje się przy ul. Rumiankowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Różana

Brzeziny(Wola Łokotowa + 16 km)

1 599 360 zł243,66 m² 6 563,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Uwaga! Tylko do końca roku! promocyjna cena z 1 799 000 na 1 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja o powierzchni użytkowej 243,66 m , usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł135 m² 4 437,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:452 m²

Zapraszam na prezentację ciekawej nieruchomości. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł6 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rokiciny

Rokiciny(Wola Łokotowa + 17 km)

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:33 261 m²

Na sprzedaż nieruchomość rolna zabudowana położona w Rokicinach, woj. łódzkie Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3,3261 ha, położona w miejscowości Rokiciny (woj.

Szczegóły ogłoszenia

154 530 zł909 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Balcerowie, w gminie Skierniewice. Bardzo ładna, ustawna, słoneczna działka o powierzchni 909 m2 i wymiarach ok 39 szer. x 24 dł. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią Wola Łokotowa

Wola Łokotowa,łódzkie

209 000 zł200 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy dwukondygnacyjny dom z 1960/61 roku o powierzchni ok. 220 m2 położony na ładnej działce o powierzchni ok. 2100 m2. Dom podpiwniczony w połowie budynku - w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Łokotowa

Wola Łokotowa,łódzkie

205 000 zł2 091 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

DO sprzedania dwurodzinny dom wolnostojący. Cztery osobne wejścia do domu nieruchomość położona W uroczej miejscowości : wola łokotowa ( okolice Jeżowa) cena nieruchomości to 205 000! do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij